Неділя, 31 Травень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Всесвітній конкурс для школярів-старшокласників „Diamond Challenge for High School Entrepreneurs”

Новини - Новини Флеш

За підтримки Міністерства молоді та спорту України Благодійний фонд „Інститут громадянської освіти та суспільних програм” („Благодійний фонд ІСЕРР”) вчетверте організовує в Україні національний відбір

Детальніше...

 

Запрошуємо держслужбовців взяти участь в онлайн-опитуванні

Адміністрація - Навчання та підвищення кваліфікації

У рамках виконання Плану заходів з реалізації Стратегії реформування державного управління України на 2019-2021 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року № 474-р, НАДС спільно із Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Офісом реформ Кабінету Міністрів України проводять дослідження «Державна служба в Україні: Ваша точка зору», що має на меті визначити рівень організаційної культури на державній службі, з’ясувати її сильні та слабкі місці, а також обрати цінності спільні для усіх державних службовців.

Результати дослідження дозволять розробити рекомендації щодо підвищення привабливості держави як роботодавця, посилення ефективності та якості державної служби, а також будуть використані при підготовці концепції культури державної служби.

Якісне дослідження передбачає, що в онлайн-опитуванні візьмуть участь близько 20% державних службовців державного органу, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В» у різних структурних підрозділах та відрізняються за віком, статтю та досвідом роботи на державній службі.

Просимо державних службовців взяти участь у дослідженні, яке проводиться методом онлайн- опитування та триватиме до 30 жовтня 2019 року. Опитування доступне на відкритому міжнародному онлайн-ресурсі за посиланням https://www.surveymonkey.eom/r/BDSY2S3.

і

 

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 23 гостей на сайті