Субота, 25 Травень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Пенсійний фонд – до уваги приватних підприємців

Новини - Новини Флеш

Згідно із частиною першою статті 24 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню, та за яку щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Детальніше...

 

Відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї

Новини - Новини Флеш

15 травня 2018 року у приміщенні райдержадміністрації та районної ради відбувся святковий масовий захід з нагоди відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї за участі багатодітних жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», які народили та виховали 7 і більше дітей, матерів загиблих учасників АТО, «матерів-героїнь», чиї сини брали участь у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України. Загалом у заході взяли участь близько 200 жінок району.

Останнє оновлення (17 травня 2018)

Детальніше...

 

Міжгірські рятувальники профілактують пожежі у житловому секторі

Служба 101 - Служба 101

16 травня міжгірські рятувальники провели чергове відпрацювання населеного пункту. Цього разу вони навідалися до населення Верхнього Бистрого.

Останнє оновлення (17 травня 2018)

Детальніше...

 

Голова Держенергоефективності презентував мерам міст та громадам перспективні проекти з енергоефективності, які зацікавлять інвесторів та активізують місцевий бізнес

Енергоефективність та енергозбереження - Енергоефективність та енергозбереження

На відкритті семінару для мерів міст спільно із Президентом Всеукраїнської громадської організації «Клуб мерів» (http://mayorsclub.org.ua) Володимиром Удовиченком та Першим віце-президентом Олександром Мазурчаком Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив найбільш актуальні та вигідні для місцевих громад проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики.

Останнє оновлення (17 травня 2018)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 15 гостей на сайті