Понеділок, 17 Лютий 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Вшанували учасників бойових дій в Афганістані

Новини - Новини Флеш

Сьогодні, 14 лютого, в смт. Міжгір’ї відбулися заходи з нагоди  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав за участі керівників району та селища, ветеранів-афганців Міжгірщини,  громадськості.

Останнє оновлення (14 лютого 2020)

Детальніше...

 

Рекомендації для населення при наявності симптомів гострого вірусного захворювання та перебування у Китайській Народній Республіці

Новини - Новини Флеш

 

Останнє оновлення (14 лютого 2020)

Детальніше...

 

БЕЗ ПАНІКИ: ГРОМАДЯНИНА КИТАЮ ГОСПІТАЛІЗОВАНО ДО ОБЛАСНОЇ ІНФЕКЦІЙНОЇ ЛІКАРНІ З ПРОФІЛАКТИЧНОЮ МЕТОЮ

Новини - Новини Флеш

12 лютого 2020 року до Закарпатської обласної клінічної інфекційної лікарні звернувся громадянин Китаю.

Детальніше...

 

Призов на строкову службу з 18 та 19-ти років буде добровільним – Міністр оборони України

Новини - Новини Флеш

«У цьому році юнаків віком 18 та 19 років призиватимуть на добровільній основі. Ми вже розіслали відповідні роз’яснення обласним державним адміністраціям та наразі готуємо низку змін, зокрема до урядової постанови та правової бази оборонного відомства, аби унормувати це питання».

Детальніше...

 

Проінформований – значить попереджений!

Новини - Новини Флеш

Багато хто з нас мріє про хорошу роботу, високу заробітну плату, добробут сім'ї. Але не отримавши це на території України наші земляки намагаються виїхати в інші країни у пошуках більших зарплат та гідних умов життя. Виїжджаючи за кордон, більшість з них працюють там нелегально. Тому, сьогодні у Міжгірській районній філії Закарпатського ОЦЗ відбувся семінар «Ризики нелегальної трудової міграції». Мета якого - роз’яснення основних ризиків, які можуть виникнути в процесі нелегального працевлаштування за кордоном, а також правова захищеність легального працевлаштування.

Останнє оновлення (10 лютого 2020)

Детальніше...

 

Громадян запрошують навчатися цифровій грамотності

Новини - Новини Флеш

Міністерство цифрової трансформації розпочало реалізацію першої в історії України програми розвитку цифрових навичок громадян.

Детальніше...

 

Президент: Буде справедливо прив’язати оплату праці урядовців до середньої заробітної плати в країні

Новини - Новини Флеш

Президент України Володимир Зеленський підтримав рішення уряду щодо обмеження заробітної платні та премій керівникам органів виконавчої влади. 

Детальніше...

 

Порядок визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням

Громадянське суспільство - Правова освіта

Кожна особа має право на житло. Це право закріплене статтею 47 Конституції України. Ніхто не може бути примусово позбавлений житла інакше як на підставі закону за рішенням суду.

Останнє оновлення (04 лютого 2020)

Детальніше...

 

Дотримання стану протипожежної безпеки та виховні уроки є запорукою безпечного навчання

Служба 101 - Служба 101

На Міжгірщині працівники ДСНС здійснюють перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей, зокрема закладів освіти, охорони здоров’я, соціальної сфери та інших  щодо дотримання вимог законодавства у  сфері цивільного захисту пожежної та техногенної безпеки.

Останнє оновлення (04 лютого 2020)

Детальніше...

 

«СЕКРЕТ УСПІХУ – ВІРИТИ В СЕБЕ І ДІЯТИ» ПЕРЕКОНУЮТЬ КЛІЄНТІВ В СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ

Новини - Новини Флеш

Однією з послуг служби зайнятості, що надаються зареєстрованим безробітним - виплата одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Так, у Міжгірській районній філії Закарпатського ОЦЗ протягом 2019 року таким правом скористалось 11 осіб, в позаминулому 2018 - 9 осіб, а всього починаючи з 01.01.2001 року по даний час – 595 осіб.

Останнє оновлення (04 лютого 2020)

Детальніше...

 

Додаткові культурно-освітні поїздки Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Серце до серця”

Новини - Новини Флеш

З метою ознайомлення з міжнародним досвідом у сферах освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики, обговорення перспективи реалізації спільних культурно-освітніх проектів, розвитку міжнародного волонтерського руху, у 2020 році заплановано ряд міжнародних заходів, у тому числі за участі представників закладів освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики, громадськості, зокрема:

Останнє оновлення (28 січня 2020)

Детальніше...

 

Відзначили доленосні свята

Новини - Новини Флеш

 

Сьогодні, 22 січня, в райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України та 74-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України за участі представників органів влади, місцевого самоврядування, установ району, учасників АТО, громадськості, молоді.

Останнє оновлення (23 січня 2020)

Детальніше...

 

Звернення Президента з нагоди Дня соборності України

Новини - Новини Флеш

Дорогі українці!

Рівно 101 рік тому відбулась одна з найбільш знакових подій в історії української державності та національно-визвольних змагань.

Детальніше...

 

Рятувальники Міжгірського РВ та ДПРЧ-4 Управління ДСНС України підбили підсумки роботи за 2019 рік

Служба 101 - Служба 101

 

 

21 січня в приміщенні Міжгірської РДА відбулася нарада за підсумками роботи Міжгірського районного відділу та Державної пожежної рятувальної частини №4

Останнє оновлення (21 січня 2020)

Детальніше...

 

Справедливі зарплати, кадрові зміни та співпраця з парламентом: Президент України поставив перед урядом Олексія Гончарука низку невідкладних завдань

Новини - Новини Флеш

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком і поставив перед урядом низку важливих завдань. Глава держави повідомив, що розглянув звернення Олексія Гончарука про його відставку з посади Прем’єр-міністра.

Детальніше...

 

Володимир Зеленський підписав указ, який узгоджує вік призову на військову службу з вимогами українського законодавства

Новини - Новини Флеш

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році», яким вік призову узгоджується з вимогами Закону «Про військовий обов'язок і військову службу».

Детальніше...

 

Співпраця з роботодавцями – пріоритетний напрямок діяльності державної служби зайнятості.

Новини - Новини Флеш

На днях у Міжгірській районній філії Закарпатського ОЦЗ відбувся інформаційний семінар з питань організації працевлаштування людей з інвалідністю за участю роботодавців – фізичних осіб підприємців.

Під час проведення вказаного заходу рекрутер Міжгірської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Грамарчук Наталія розповіла, що протягом 2019 року 324 роботодавці подали до Міжгірської філії інформацію про наявність 1352 вакансій. За сприяння Міжгірської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості протягом минулого року було працевлаштовано 1303 особи, в тому числі 9 осіб з інвалідністю.

Останнє оновлення (17 січня 2020)

Детальніше...

 

Про шляхи вирішення актуальних проблем області та оптимізацію роботи райдержадміністрацій йшлося на селекторній нараді

Новини - Новини Флеш

У вівторок, 14 січня, під головуванням в.о. голови облдержадміністрації Олексія Гетманенка відбулася селекторна нарада з головами райдержадміністрацій та керівниками структурних підрозділів РДА. Участь у нараді взяли заступник голови ОДА Ольга Травіна, керівник апарату Руслана Натуркач, керівники окремих департаментів облдержадміністрації.

Детальніше...

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Новини - Новини Флеш

До відома платників податків, зборів! У зв’язку з запровадженням Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінанасів України

Детальніше...

 

Законопроект про обіг с/г земель захищає національні інтереси України

Новини - Новини Флеш

13 січня відбулося публічне обговорення фінальної версії законопроекту про обіг земель сільськогосподарського призначення №2178-10. Під час заходу представники Уряду, депутати фракції «Слуга народу», Аграрного комітету ВРУ пояснили запропоновані зміни до законопроекту.

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 33 гостей на сайті