Вівторок, 04 Серпень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Шановні краяни та гості Міжгірщини!

Новини - Новини Флеш

Прийміть щирі вітання з наступаючим Новим, 2020 роком!

У році новому бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, успіхів у праці, щастя, гараздів і благополуччя!

Детальніше...

 

Володимир Зеленський підписав закон щодо ліквідації корупційної схеми у сфері оцінки нерухомості

Новини - Новини Флеш

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ліквідації корупційної схеми у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об’єктів нерухомості та прозорості реалізації майна» № 354-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 5 грудня 2019 року.

Останнє оновлення (28 грудня 2019)

Детальніше...

 

Захист прав людей з інвалідністю

Громадянське суспільство - Правова освіта

Захист прав людей з інвалідністю - один із важливих напрямків роботи системи безоплатної правової допомоги.

Останнє оновлення (28 грудня 2019)

Детальніше...

 

Нагороди знайшли учасницю конкурсу

Новини - Новини Флеш

За участь в обласному заочному профорієнтаційному конкурсі презентацій «Живи, працюй, розвивай привабливість рідного краю», переможець півфіналу Міжгірського району Кіс Ірина

Останнє оновлення (28 грудня 2019)

Детальніше...

 

Заступник голови ОДА Ігор Шинкарюк провів виїзний прийом громадян на Міжгірщині

Новини - Новини Флеш

Минулого вівторка, 24 грудня, заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Шинкарюк провів виїзний прийом громадян району в смт. Міжгір’ї. Кілька десятків місцевих жителів, у тому числі й очільники органів місцевого самоврядування,

Детальніше...

 

Про порядок придбання новорічних ялинок та відповідальність за незаконну рубку дерев

Новини - Новини Флеш

Напередодні різдвяно-новорічних свят майже кожна родина прикрашає ялинку. Мінекоенерго рекомендує відмовитися від установлення зрубаних дерев, адже недовготривалий декор помешкання призводить до знищення лісів. Але якщо ви все-таки хочете святкувати саме із справжньою ялинкою, радимо при покупці такого дерева звернути увагу, чи маркована вона.

Детальніше...

 

Президент підписав закон щодо зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду

Новини - Новини Флеш

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду» № 367-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 12 грудня 2019 року.

Детальніше...

 

ПРО ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ПІДГОТОВКИ І СВЯТКУВАННЯ НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ

Служба 101 - Служба 101

Незабаром Новорічні свята. Клуби, шкільні та дитячі установи, оселі наших громадян прикрасять Новорічні ялинки – неодмінні атрибути цього свята. Однак, поряд із позитивними емоціями, при недотриманні елементарних вимог правил пожежної безпеки, лісові красуні можуть зіпсувати святковий настрій. У зв’язку з цим Міжгірський районний відділ Управління ДСНС України у Закарпатській області нагадує головні вимоги правил пожежної безпеки під час підготовки і святкування Новорічних та Різдвяних свят.

Останнє оновлення (24 грудня 2019)

Детальніше...

 

ЧЕРЕЗ СТАЖУВАННЯ ДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Новини - Новини Флеш

На ринок праці Міжгірського району зайшов новий роботодавець, одна з найбільших у світі мережа маркетів, супермаркетів - «SPAR».

Останнє оновлення (21 грудня 2019)

Детальніше...

 

Управління Державної казначейської служби України у Міжгірському районі Закарпатської області доводить до відома

Новини - Новини МРДА

У зв’язку  з  запровадженням  Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінанасів України від  31.12.2013 року №1203 (далі — План рахунків),зареєстрованому  Міністерством юстиції України від 25.01.2014 за № 161/24938, в системі  Державної  казначейської служби України  відкрито рахунки для зарахування податків, зборів, інших платежів  до державного та місцевих бюджетів. Вказані  рахунки вступають в дію з 01.01.2020 року.

Останнє оновлення (19 грудня 2019)

Детальніше...

 

У 2020 році в Україні запрацює Державна соціальна служба

Новини - Новини Флеш

На черговому засіданні Уряду 18 грудня  було схвалено ініційовану Міністерством соціальної політики України постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання Державної соціальної служби України”, що дає можливість розпочати її роботу у 2020 році.

Детальніше...

 

Працівники Міжгірського РВ УДСНС провели профілактичну роботу з керівниками об'єктів освіти та культури з метою уникнення можливих пожеж та різного роду надзвичайних ситуацій під час святкування новорічних та різдвяних свят

Служба 101 - Служба 101

18 грудня 2019 працівниками Міжгірського РВ УДСНС України у Закарпатській області проведена профілактична робота з керівниками навчальних закладів відділу освіти Міжгірської РДА та завідувачами клубів відділу культури Міжгірської РДА стосовно забезпечення пожежної безпеки під час проведення масових заходів з нагоди святкування Новорічних та Різдвяних свят.

Останнє оновлення (19 грудня 2019)

Детальніше...

 

Ігор Бондаренко: «Бюджет Закарпаття пиляти не дам».Розмова з головою Закарпатської облдержадміністрації.

Новини - Новини Флеш

 

Намір влади — поліпшити життя горян

 

— Ігоре Самійловичу, почнімо розмову з нещодавно ухваленої урядом трирічної програми розвитку Українських Карпат. Що означатиме її реалізація саме для Закарпаття?

Останнє оновлення (18 грудня 2019)

Детальніше...

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Адміністрація - Заходи РДА

Доводимо до відома громадян, що 24 грудня 2019 року в Міжгірській райдержадміністрації проводитиме виїзний прийом громадян голова Закарпатської облдержадміністрації БОНДАРЕНКО Ігор Самійлович

 

Рятувальники провели рейд місцями ймовірного продажу піротехніки

Служба 101 - Служба 101

16 грудня міжгірські рятувальники спільно із представниками Національної поліція провели рейд щодо попередження і виявлення незаконного продажу піротехнічної продукції. Мета - попередити громадян щодо купівлі піротехніки у нелегальних місцях і з’ясувати, чи порушується закон в цій сфері. Для цього рейдова група відвідала місця можливої торгівлі. Рятувальники провели профілактичні бесіди із людьми щодо дотримання правил пожежної безпеки під час Новорічних свят.

Останнє оновлення (17 грудня 2019)

Детальніше...

 

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПОДАВ ДО ПАРЛАМЕНТУ ЗАКОНОПРОЕКТ ЩОДО ВДОСКОНАЛЕННЯ РЕГУЛЮВАННЯ ПИТАНЬ ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ

Новини - Новини Флеш

Президент Володимир Зеленський подав на розгляд Верховної Ради проект закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо питань громадянства», що спрямований на вдосконалення правового забезпечення регулювання питань українського громадянства.

Останнє оновлення (17 грудня 2019)

Детальніше...

 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА В МІЖГІРСЬКІЙ РАЙОННІЙ ФІЛІЇ ЗАКАРПАТСЬКОГО ОЦЗ.БЕЗ ПРАВОВОЇ КУЛЬТУРИ НЕМАЄ ПРАВОВОЇ ДЕРЖАВИ

Новини - Новини Флеш

У рамках «Всеукраїнського тижня права» 11 грудня 2019 року в Міжгірській районній філії Закарпатського ОЦЗ за участі представника Міжгірського бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено семінар з безробітними із загальних питань зайнятості на тему: «Реалізація та захист прав людини».

Останнє оновлення (17 грудня 2019)

Детальніше...

 

Пам'ять учасників ліквідації аварії на ЧАЕС вшанували в Міжгір’ї

Новини - Новини Флеш

За участю представників органів влади, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, молоді, громадськості в смт Міжгір’ї в приміщенні центральної районної бібліотеки відбулися заходи із вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Останнє оновлення (17 грудня 2019)

Детальніше...

 

Будьте обережні з піротехнікою в Новорічну ніч

Служба 101 - Служба 101

У період зимових свят феєрверки, петарди та інша піротехніка мають особливий попит. Разом з тим вони можуть стати причиною серйозних травм. Адже не завжди продавці дотримуються умов зберігання піротехніки, крім того невідповідність маркування або його відсутність може становити серйозну загрозу для життя.

Детальніше...

 

Триває підготовка пакету законопроектів щодо завершення децентралізації в Україні, заявив Президент Володимир Зеленський

Новини - Новини Флеш

«Зараз ми готуємо пакет законів щодо децентралізації на всій території України», – повідомив Глава держави в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».

Детальніше...

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 158 гостей на сайті