Вівторок, 12 Листопад 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

ОПРИЛЮДНЕНО ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ РЕГІОНАЛЬНОЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД 2021 – 2027 РОКІВ

Стратегічна екологічна оцінка (СЕО) є основним інструментом для забезпечення врахування екологічних міркувань (включаючи здоров’я населення) при розробці стратегічних документів та сприяє сталому розвитку через просування питань довкілля в економічний та соціальний розвиток регіону.
18 жовтня 2019 року оприлюднено звіт СЕО Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період 2021 – 2027 років та розпочато громадське обговорення зазначеного звіту. Детальна інформація за посиланнями

Останнє оновлення (21 жовтня 2019)

Детальніше...

 

Президент підписав закон про збільшення штрафів за відмову у пільговому перевезенні громадян

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян» № 166-ІХ, який був ухвалений парламентом 3 жовтня 2019 року.

Детальніше...

 

Ігор Бондаренко: Кожна яма на дорозі має ім’я свого виконавця ремонтних робіт!

Сьогодні, 16 жовтня, під керівництвом голови облдержадміністрації Ігоря Бондаренка відбулася розширена нарада щодо стану ефективного функціонування та розвитку мережі автомобільних доріг у Закарпатській області, контролю за використанням бюджетних коштів.

Детальніше...

 

НА ПОРОЗІ ПОФЕСІЙНОГО ВИБОРУ.ОРІЄНТУЄМО НА ВИБІР ПРОФЕСІЇ

10 жовтня 2019 року в рамках проведення профорієнтаційних заходів Міжгірською районною філією Закарпатського ОЦЗ (керівник – Ігор Казибрід) проведено ряд профорієнтаційних заходів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів: Майданської, Голятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Новоселицького НВК І-ІІІ ступенів.

Мета заходу - налаштувати учнів на свідомий вибір майбутньої професії та зосередити їх увагу на тих професіях, які мають сталий попит на ринку праці, формування реального погляду на вибір професії з урахуванням власних бажань та  можливостей .

Останнє оновлення (18 жовтня 2019)

Детальніше...

 

Президент: Жодної здачі національних інтересів не буде, це – не про мене і не про Україну

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що працює 24 години на добу над припиненням війни на сході України, а питання повернення тимчасово окупованого Криму буде наступним викликом.

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 14 гостей на сайті