Вівторок, 04 Серпень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

ЗАВТРА В ОДА ПРАЦЮВАТИМЕ "ГАРЯЧА" ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ

У зв’язку із уведенням карантинних заходів та призупинення особистого прийому громадян, йдучи на зустріч населенню області, у вівторок, 4 серпня 2020 року, в облдержадміністрації діятиме пряма телефонна лінія «Запитай у влади»,

Детальніше...

 

ВИЙДИ З «ТІНІ» І СТАНЬ СОЦІАЛЬНО ЗАХИЩЕНИМ

Чи не найголовнішою проблемою українського сьогодення є тіньова зайнятість, яка охоплює майже всі сфери українського бізнесу. Нелегальні трудові відносини та виплата працівникам заробітної плати «в конвертах» призводять до руйнівної сили, яка з кожним роком знищує економіку країни, стає підгрунтям соціальної нерівності та бідності українського населення.

Детальніше...

 

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ В ТОП - 5 КРАЩИХ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРИЗОВУ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ В РАМКАХ ПРИЗОВНОЇ КАМПАНІЇ ТРАВЕНЬ - ЛИПЕНЬ 2020 РОКУ.

Ігор Шинкарюк, заступник голови Закарпатської ОДА:

"Як голова обласної призовної комісії, який несе персональну відповідальність за виконання указу Президента України про призов, можу об’єктивно зазначити, що ця призовна кампанія була однією з найважчих.

Детальніше...

 

До уваги органів місцевого самоврядування! Програма Ради Європи „Молодь за демократію в Україні”

Міністерство молоді та спорту України спільно з Радою Європи розпочинає реалізацію програми „Молодь за демократію в Україні” (далі – програма), яка буде реалізована в Україні протягом 2020-2021 років.

Детальніше...

 

АДАПТИВНИЙ КАРАНТИН В УКРАЇНІ БУДЕ ПРОДОВЖЕНО ДО 31 СЕРПНЯ

Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня.

Детальніше...

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 155 гостей на сайті