Понеділок, 20 Січень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПОДАВ ДО ПАРЛАМЕНТУ ЗАКОНОПРОЕКТ ЩОДО ВДОСКОНАЛЕННЯ РЕГУЛЮВАННЯ ПИТАНЬ ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ

Президент Володимир Зеленський подав на розгляд Верховної Ради проект закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо питань громадянства», що спрямований на вдосконалення правового забезпечення регулювання питань українського громадянства.

Останнє оновлення (17 грудня 2019)

Детальніше...

 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА В МІЖГІРСЬКІЙ РАЙОННІЙ ФІЛІЇ ЗАКАРПАТСЬКОГО ОЦЗ.БЕЗ ПРАВОВОЇ КУЛЬТУРИ НЕМАЄ ПРАВОВОЇ ДЕРЖАВИ

У рамках «Всеукраїнського тижня права» 11 грудня 2019 року в Міжгірській районній філії Закарпатського ОЦЗ за участі представника Міжгірського бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено семінар з безробітними із загальних питань зайнятості на тему: «Реалізація та захист прав людини».

Останнє оновлення (17 грудня 2019)

Детальніше...

 

Пам'ять учасників ліквідації аварії на ЧАЕС вшанували в Міжгір’ї

За участю представників органів влади, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, молоді, громадськості в смт Міжгір’ї в приміщенні центральної районної бібліотеки відбулися заходи із вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Останнє оновлення (17 грудня 2019)

Детальніше...

 

Триває підготовка пакету законопроектів щодо завершення децентралізації в Україні, заявив Президент Володимир Зеленський

«Зараз ми готуємо пакет законів щодо децентралізації на всій території України», – повідомив Глава держави в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».

Детальніше...

 

Захід для вивільнюваних працівників пройшов у Міжгірській РДА

Міжгірська районна філія Закарпатського ОЦЗ (керівник – Ігор Казибрід) продовжує спільну роботу з Міжгірською районною державною адміністрацією щодо забезпечення підтримки працівників, яких вже найближчим часом заплановано до вивільнення з установи у зв’язку зі скороченням штатної чисельності.

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 10 гостей на сайті