П'ятниця, 24 Січень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Земельні відносини

Перелік земельних ділянок, запропонованих для реалізації інвестиційних проектів у Міжгірському районі

Перелік земельних ділянок запропонованих для реалізації інвестиційних проектів у Міжгірському районі

Останнє оновлення (18 серпня 2015)

 

17 червня – Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами

17 червня 1994 року була прийнята Конвенція ООН про боротьбу з опустелюванням. Цей день міжнародна спільнота відзначає, як Всесвітній день боротьби з опустелюванням. Україна приєдналася до Конвенції в 2002 році згідно із Законом України від 04 липня 2002 року №61-ІV. В рамках Конвенції, опустелювання розглядається не як процес утворення пустель, а як будь-яка деградація земель під впливом природних чи антропогенних чинників. Саме тому, сторонами Конвенції на сьогодні є 193 країни світу.

Детальніше...

 

Інформація щодо завершення робіт по оформленню права власності на земельні ділянки взамін сертифікатів на право на земельну частку (пай).

У відповідності до чинного законодавства у районі розпайовано землі колективної власності - 13 КСГП, загальною площею 10,6 тис.га. Виготовлено і вручено сертифікати  9202 громадянам. Середній розмір земельної частки (пай) по району складає 1,15 умовно-кадастрових гектарів від 0,06 до 2,15 ум. кад.га.

Детальніше...

 

Про проведення "круглого столу"

На виконання Наказу  Головного  управління Держземагентства у Закарпатській області  від  04.03.2015  № 19 Про проведення  «круглих столів»  з питань проведення роз’яснювальної роботи по оформленню права на земельні ділянки взамін сертифікатів на право на земельну частку (пай), реєстрації  цього права, укладення договорів оренди землі, орендної плати та плати за землю, а також підбору привабливих територій для товарних сільгосптоваровиробників   відділом Держемагентства у Міжгірському районі  Закарпатської області   24 березня о 13.00  буде проведено «круглий стіл» в малому залі  Міжгірської  РДА.

 

Відділ держземагентства у Міжгірському районі

 

До уваги громадськості !

Військовослужбовці, які беруть участь в АТО у східних областях України, отримають земельні ділянки

Відділ Держземагентства у Міжгірському районі  Закарпатської області інформує громадськість про доручення Голови Держземагентства України Сергія Рудика щодо можливості отримання військовослужбовцями, які виконують завдання по здійсненню антитерористичної операції у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, для ведення садівництва, для індивідуального дачного будівництва.

Детальніше...

 
Більше статтей...
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 7 гостей на сайті