Неділя, 31 Травень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Земельні відносини

Конституційні права людини і громадянина, механізм реалізації та захисту цих прав

З метою реалізації положень Розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2013 року № 611-р, на виконання наказу Держземагентства України від 27.09.2013 № 390, наказу Головного управління Держземагентства у Закарпатській області від 14.10.2013 № 165 відділом Держземагентства у Міжгірському районі Закарпатської області розроблено та затверджено План заходів з проведення Всеукраїнського тижня права.

Детальніше...

 

І знов чергова нарада спеціалістів-землевпорядників району

22 листопада 2013 в малому залі засідань Міжгірської районної ради відбулася нарада з спеціалістами-землевпорядниками за участі спеціалістів відділу Держземагенства у Міжгірському районі Закарпатської області, яку провів заступник начальника відділу Держземагентства у Міжгірському районі - Юртин В.В.

Детальніше...

 

Зміни в земельному законодавстві

11.11.2013

Закон України "Про внесення зміни до статті 28 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" щодо отримання інформації співвласниками багатоквартирного будинку" від 10 жовтня 2013 року № 641-VII.

Закон спрямований на надання права співвласникам багатоквартирного будинку на одержання з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно інформації про суб’єктів права власності на житлові та нежитлові приміщення в такому будинку.

Набрання чинності 13.11.2013р.

Останнє оновлення (20 листопада 2013)

Детальніше...

 

Роз’яснення щодо використання коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва

Використання коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, відділ  Держземагентства у Міжгірському районі  повідомляє.

Детальніше...

 

Проведено нараду з керівниками землевпорядних організацій

16 жовтня 2013 року, начальником відділу Держземагентства у Міжгірському районі Закарпатської області Шовак О.В. була проведена нарада з керівниками землевпорядних організацій за участі працівників відділу. На нараді були заслухані рішення засідання науково-технічної ради  за 9 місяців 2013 року та зачитано нормативно-правові документи, якими вносяться зміни до законодавчих актів у сфері земельних відносин.

Наприкінці наради начальник  відділу наголосив на дотриманні вимог земельного законодавства при розробці землевпорядної документації.

Останнє оновлення (23 жовтня 2013)

 
Більше статтей...
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 10 гостей на сайті