Вівторок, 14 Липень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Земельні відносини

Нарада із розробниками документації із землеустрою

На виконання окремого доручення в.о.голови Держгеокадастру О.М.Цвяха начальником відділу у Міжгірському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Шовак О.В. та спеціалістами відділу 11.07.2017  проведено нараду із суб’єктами господарювання, що здійснюють землевпорядні та землеоціночні роботи на території  Міжгірського району щодо виявлення помилок, допущених у відомостях Державного земельного кадастру внаслідок помилки у документації із землеустрою, на підставі якої були внесені такі відомості.

Останнє оновлення (13 липня 2017)

Детальніше...

 

Відбулась нарада із спеціалістами-землевпорядниками району

30 червня   2017 року в малому залі засідань Міжгірської районної ради відбулася чергова нарада з спеціалістами-землевпорядниками сільських та селищної рад  під головуванням начальника  відділу у Міжгірському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області  Шовак О.В. та  спеціалістів відділу у Міжгірському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатськой області.

Останнє оновлення (10 липня 2017)

Детальніше...

 

Нарада із розробниками документації із землеустрою

В.о. начальника Відділу Держгеокадастру у Міжгірському районі Закарпатської області Шовака О.В., за участі головного спеціаліста з державного геодезичного нагляду Відділу Козіцького С.С., 25.03.2016 року було проведено виробничу нараду з суб'єктами господарювання, що здійснюють землевпорядні та землеоціночні роботи на території району. Присутніми на нараді були: начальник Міжгірської районної філії ДП Центр ДЗК - Блецкан Р.В., представник ТзОВ «Землемір» - Гонець Є.В., представник ТзОВ «Експерт» - Пазина В.T.,

Останнє оновлення (04 квітня 2016)

Детальніше...

 

Оголошення!

На офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру http://map.land.gov.ua/ (у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Сервіс дозволяє здійснити оплату послуги за допомогою електронного платіжного засобу та замовити одержання витягу у будь-якому зручному для вас центрі надання адміністративних послуг.

Останнє оновлення (18 грудня 2015)

 

Графік особистого прийлму громадян

З питань ведення державного реєстру земель відділу Держгеокадастру у Міжгірському районі Закарпатської області смт.Міжгір'я, вул. Шевченка, 97

Останнє оновлення (23 жовтня 2015)

 
Більше статтей...
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 29 гостей на сайті