Вівторок, 04 Серпень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Служба 101

Працівники Міжгірського РВ УДСНС провели профілактичну роботу з керівниками об'єктів освіти та культури з метою уникнення можливих пожеж та різного роду надзвичайних ситуацій під час святкування новорічних та різдвяних свят

18 грудня 2019 працівниками Міжгірського РВ УДСНС України у Закарпатській області проведена профілактична робота з керівниками навчальних закладів відділу освіти Міжгірської РДА та завідувачами клубів відділу культури Міжгірської РДА стосовно забезпечення пожежної безпеки під час проведення масових заходів з нагоди святкування Новорічних та Різдвяних свят.

Останнє оновлення (19 грудня 2019)

Детальніше...

 

Рятувальники провели рейд місцями ймовірного продажу піротехніки

16 грудня міжгірські рятувальники спільно із представниками Національної поліція провели рейд щодо попередження і виявлення незаконного продажу піротехнічної продукції. Мета - попередити громадян щодо купівлі піротехніки у нелегальних місцях і з’ясувати, чи порушується закон в цій сфері. Для цього рейдова група відвідала місця можливої торгівлі. Рятувальники провели профілактичні бесіди із людьми щодо дотримання правил пожежної безпеки під час Новорічних свят.

Останнє оновлення (17 грудня 2019)

Детальніше...

 

Будьте обережні з піротехнікою в Новорічну ніч

У період зимових свят феєрверки, петарди та інша піротехніка мають особливий попит. Разом з тим вони можуть стати причиною серйозних травм. Адже не завжди продавці дотримуються умов зберігання піротехніки, крім того невідповідність маркування або його відсутність може становити серйозну загрозу для життя.

Детальніше...

 

Як діяти, якщо розбився ртутний термометр

Найменше нездужання спонукає людей користуватися термометром, втім, розбитий ртутний градусник несе чималу небезпеку здоров'ю всіх присутніх у квартирі.

Що не можна робити:

- ні в якому разі не застосовуйте пилосос для прибирання;

- не можна підмітати ртуть віником! Це тільки подрібнює отруйні кульки в дрібний ртутний пил, ускладнюючи її прибирання;

- не намагайтеся витирати ртуть ганчіркою! Це призведе лише до розмазування ртуті і збільшенню площі поверхні її випаровування.

Останнє оновлення (11 грудня 2019)

Детальніше...

 

Правила безпеки життєдіяльності в осінньо-зимовий період

Щороку з настанням осінньо-зимового періоду через елементарне недотримання та нехтування правилами пожежної безпеки при користуванні нагрівальними електро- і газовими приладами, а також при експлуатації пічного опалення збільшується кількість пожеж, травмування та загибелі людей на них.  

Детальніше...

 
Більше статтей...
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 186 гостей на сайті