Середа, 05 Серпень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Служба 101

Міжгірські рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки під час Великодніх свят

Наближається велике релігійне свято - День Світлого Христового Воскресіння. У ці святкові дні культові заклади відвідає чимало прихожан.  Під час літургії священнослужителі та віруючі використовують відкритий вогонь у приміщеннях храмів, що є вкрай небезпечним при великому скупченні людей.  Враховуючи це, Міжгірський районний віділ УДСНС звертаютьсят до Вас з проханням дотримуватись елементарних вимог поженої безпеки.

Останнє оновлення (05 квітня 2017)

Детальніше...

 

Рятувальники посилюють інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення

 

 

На Закарпатті тривають комплексні відпрацювання населених пунктів. Такі профілактичні заходи вже добре зарекомендували себе як ефективний спосіб боротьби з пожежами та їх жахливими наслідками. 15 березня 2017 року, відбулось пожежно-профілактичне відпрацювання у населеному пункті Верхній Бистрий Міжгірського району.

Останнє оновлення (20 березня 2017)

Детальніше...

 

Будьте уважні!

Останнє оновлення (28 лютого 2017)

 

Шановні краяни!

В МІЖГІРСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАГОСТРИЛАСЯ ОБСТАНОВКА З ПОЖЕЖАМИ ПРОТЯГОМ ДВОХ МІСЯЦІВ ПОТОЧНОГО РОКУ

Шановні мешканці нашого краю, незважаючи на проведені заходів, які вживаються працівниками Міжгірського районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Закарпатській області в населених пунктах району, впродовж двох місяців 2017 року на території Міжгірського району спостерігається збільшення кількості пожеж в порівняні з аналогічним періодом 2016 року.

Останнє оновлення (28 лютого 2017)

Детальніше...

 

Міжгірський районний відділ Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій нагадує громадянам Міжгірщини про Правила поведінки на водних об'єктах під час святкування Водохреща

У зв'язку з цим, Міжгірський РВ УДСНС України у Закарпатській області повідомляє, що внаслідок аномально-холодної погоди, яка тримається на протязі останніх двох місяців, лід на водоймах району набрав достатньої міцності, а частково лід під шаром снігу є слабким. Відповідно, звертаємося до мешканців та гостей районну з проханням не виходити на лід під час святкування Водохреща традиційне занурення у воду здійснювати тільки у спеціально підготовлених місцях.

Рятувальники закликають громадян відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних, дотримуватися правил поведінки на водоймах і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку "101" або швидку допомогу за номером 103.

Останнє оновлення (19 січня 2017)

 
Більше статтей...
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 61 гостей на сайті