Понеділок, 06 Липень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Служба 101

Дії у разі виявлення ВНП

Після війни залишилось багато вибухонебезпечних предметів (авіаційні бомби, снаряди, інженерні і артилерійські міни, гранати, патрони та ін.). Як правило, вони лежать у землі. Головну небезпеку в таких «подарунках» містять пристрої ініціювання вибуху основної маси вибухівки боєприпасу. Від вологи, перебування в землі, при взаємодії металу та вибухівки утворюються хімічні сполуки – пікрати, які становлять основну небезпеку (зовні мають вигляд білуватих порошкоподібних наростів). Пікрати вибухають навіть від невеликого тертя, іскри, удару. Тому, якщо ви виявили ВНП, до нього не можна навіть доторкатися – це дуже небезпечно!

Останнє оновлення (25 березня 2020)

Детальніше...

 

Загорання сухої трави!

17 березня о 14:35 до Служби порятунку поступило повідомлення про загорання сухої трави в урочищі "За рікою", смт Міжгір‘я. Для ліквідації залучалось чергове відділення 4-ї державної пожежно-рятувальної частини у складі 4 вогнеборців на одному пожежному автомобілі. Менш ніж за годину бійці ДСНС ліквідували пожежу на площі 3 га.

Останнє оновлення (18 березня 2020)

Детальніше...

 

З НАСТАННЯМ ВЕСНИ ЗРОСТАЄ НЕБЕЗПЕКА ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖ У НАСЛІДОК СУХОЇ ТРАВИ

З настанням весни, а згодом, літа, здається повинна зменшуватись і кількість пожеж, адже з настанням тепла менш інтенсивно топляться печі в оселях громадян, не так часто використовуються побутові електронагрівні прилади. Але, на жаль, в цей час зростає ймовірність виникнення пожеж по причинах “правонаслідників” їх зимових аналогів - необережність громадян під час спалювання сміття при очищенні городів.

Останнє оновлення (03 березня 2020)

Детальніше...

 

Рятувальники провели пожежно-профілактичні відпрацювання

25 лютого працівники Міжгірського районного відділу провели позапланове пожежно-профілактичне відпрацювання серед населення Майданської сільської ради, де з початку року спостерігається збільшення кількості пожеж.

Останнє оновлення (26 лютого 2020)

Детальніше...

 

Рятувальники навчали людей попереджати пожежі в побуті

21 лютого 2020 року рятувальники Міжгірського району провели планове пожежно-профілактичне відпрацювання серед населення Соймівської сільської ради, де протягом поточного року спостерігалося збільшення кількості пожеж протягом 2019 року.

Останнє оновлення (24 лютого 2020)

Детальніше...

 
Більше статтей...
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 18 гостей на сайті