Понеділок, 20 Січень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Служба 101

Міжгірський районний відділ Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Закарпатській області нагадує громадянам Міжгірщини про Правила поведінки на водних об'єктах під час святкування Водохреща

Водохресна вода вважається цілющою і благодатною, тому  цього дня традиційно проводяться обряди, пов’язані з водою. Люди освячують воду у церквах та занурюються в крижану ополонку на зимових водоймах.

Останнє оновлення (11 січня 2020)

Детальніше...

 

У перші дні 2020 року через пожежі загинули десятки українців

Рятувальники підкреслюють, що основною причиною нещасть стає власна недбалість громадян. Упродовж перших днів 2020 року в Україні через пожежі загинули вже 29 громадян. Ще одинадцять українців отримали травми різного ступеню тяжкості. При тому, що й кількість пожеж у житловому секторі цього дня зросла зросла - 232 випадки зафіксували вогнеборці ДСНС.

Останнє оновлення (11 січня 2020)

Детальніше...

 

Звернення до батьків!

Шановні мами і тата! Виховання в сім'ї є першоосновою розвитку особистості кожної дитини. На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання, розвиток і безпеку дитини. Питання безпеки дітей завжди буде важливим і актуальним. Дитина народжується і живе в сім'ї. Батьки завжди є для неї прикладом. Саме досвід батьків переймає дитина. Тому батькам дуже важливо знати і дотримуватися елементарних правил безпеки в житті та побуті.

Останнє оновлення (03 січня 2020)

Детальніше...

 

ПРО ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ПІДГОТОВКИ І СВЯТКУВАННЯ НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ

Незабаром Новорічні свята. Клуби, шкільні та дитячі установи, оселі наших громадян прикрасять Новорічні ялинки – неодмінні атрибути цього свята. Однак, поряд із позитивними емоціями, при недотриманні елементарних вимог правил пожежної безпеки, лісові красуні можуть зіпсувати святковий настрій. У зв’язку з цим Міжгірський районний відділ Управління ДСНС України у Закарпатській області нагадує головні вимоги правил пожежної безпеки під час підготовки і святкування Новорічних та Різдвяних свят.

Останнє оновлення (24 грудня 2019)

Детальніше...

 

Працівники Міжгірського РВ УДСНС провели профілактичну роботу з керівниками об'єктів освіти та культури з метою уникнення можливих пожеж та різного роду надзвичайних ситуацій під час святкування новорічних та різдвяних свят

18 грудня 2019 працівниками Міжгірського РВ УДСНС України у Закарпатській області проведена профілактична робота з керівниками навчальних закладів відділу освіти Міжгірської РДА та завідувачами клубів відділу культури Міжгірської РДА стосовно забезпечення пожежної безпеки під час проведення масових заходів з нагоди святкування Новорічних та Різдвяних свят.

Останнє оновлення (19 грудня 2019)

Детальніше...

 
Більше статтей...
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 38 гостей на сайті