Неділя, 29 Березень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Служба 101

Будьте обережні з вогнем!

Із настанням теплої погоди природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Навесні торішня трава швидко висихає і легко загоряється від сірника, цигарки. Мешканці приватних житлових будинків та дач активно починають наводити лад у домогосподарствах, спалюючи гілки, суху траву та різний непотріб. Дуже часто вогонь виходить з-під контролю людини. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряні дні. Вони завдають шкоду як господарствам так і лісовим насадженням. Зупинити вогонь, що набрав сили, буває  дуже непросто.

Детальніше...

 

Дії у разі виявлення ВНП

Після війни залишилось багато вибухонебезпечних предметів (авіаційні бомби, снаряди, інженерні і артилерійські міни, гранати, патрони та ін.). Як правило, вони лежать у землі. Головну небезпеку в таких «подарунках» містять пристрої ініціювання вибуху основної маси вибухівки боєприпасу. Від вологи, перебування в землі, при взаємодії металу та вибухівки утворюються хімічні сполуки – пікрати, які становлять основну небезпеку (зовні мають вигляд білуватих порошкоподібних наростів). Пікрати вибухають навіть від невеликого тертя, іскри, удару. Тому, якщо ви виявили ВНП, до нього не можна навіть доторкатися – це дуже небезпечно!

Останнє оновлення (25 березня 2020)

Детальніше...

 

Загорання сухої трави!

17 березня о 14:35 до Служби порятунку поступило повідомлення про загорання сухої трави в урочищі "За рікою", смт Міжгір‘я. Для ліквідації залучалось чергове відділення 4-ї державної пожежно-рятувальної частини у складі 4 вогнеборців на одному пожежному автомобілі. Менш ніж за годину бійці ДСНС ліквідували пожежу на площі 3 га.

Останнє оновлення (18 березня 2020)

Детальніше...

 

З НАСТАННЯМ ВЕСНИ ЗРОСТАЄ НЕБЕЗПЕКА ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖ У НАСЛІДОК СУХОЇ ТРАВИ

З настанням весни, а згодом, літа, здається повинна зменшуватись і кількість пожеж, адже з настанням тепла менш інтенсивно топляться печі в оселях громадян, не так часто використовуються побутові електронагрівні прилади. Але, на жаль, в цей час зростає ймовірність виникнення пожеж по причинах “правонаслідників” їх зимових аналогів - необережність громадян під час спалювання сміття при очищенні городів.

Останнє оновлення (03 березня 2020)

Детальніше...

 

Рятувальники провели пожежно-профілактичні відпрацювання

25 лютого працівники Міжгірського районного відділу провели позапланове пожежно-профілактичне відпрацювання серед населення Майданської сільської ради, де з початку року спостерігається збільшення кількості пожеж.

Останнє оновлення (26 лютого 2020)

Детальніше...

 
Більше статтей...
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 17 гостей на сайті