Неділя, 05 Липень 2020

Рятувальники знешкодили застарілий боєприпас

У четвер, 4 червня, о 9:40 рятувальники отримали повідомлення про те, що в с. Торунь (Торунський перевал) Міжгірського району виявили застарілий боєприпас.

Виїздом на місце події працівниками Міжгірського районного відділу встановлено, що даний вибухонебезпечний предмет – це артилерійський снаряд діаметром 76 мм часів Другої світової війни.

В цей же день, о 15:20 фахівцями піротехнічного відділення аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області боєприпас вилучено та знешкоджено у встановленому порядку.

Міжгірський районний відділ Управління ДСНС України у Закарпатській області закликає громадян бути вкрай обережними у разі виявлення подібних предметів. Знайшовши боєприпас, ні в якому разі не торкайтеся його та не підпускайте до нього людей. Про знахідку терміново повідомте безпосередньо Службу порятунку «101».

Головний фахівець Міжгірського районного відділу

Управління ДСНС України у Закарпатській області

майор служби цивільного захисту

Василь МЕЛЬНИК