Середа, 05 Серпень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Міжгірський РВК має нового очільника

Цими днями за участі голови райдержадміністрації Василя Юрика, його першого заступника Івана Бобонича, керівників установ, організацій Міжгірщини, структурних підрозділів РДА

 

 

обласний військовий комісар, полковник Богдан Череміський представив новопризначеного очільника Міжгірського районного військового комісаріату. Ним став уродженець Хустщини Ігор Олегович Жуков.

 

Відрекомендувавши свого колегу, Богдан Миколайович відзначив, що офіцер проходив військову службу на посадах Хустського об’єднаного військового комісаріату, у відділенні мобілізаційного забезпечення, безпосередньо відповідаючи саме за цей напрямок роботи. Пройшов всі хвилі мобілізації, учасник ООС. З 2016 року – заступник військового комісара Хустського об’єднаного військового комісаріату з територіальної оборони. Ігор Олегович всюди зарекомендував себе як відповідальний, принциповий і цілеспрямований працівник.

На цьому зібранні були обговорені також питання щодо подальшого спільного  виконання  завдань з обліково-призовної та мобілізаційної роботи.

 

Останнє оновлення (22 травня 2020)

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 57 гостей на сайті