Субота, 08 Серпень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Онлайн- послуги в період карантину від центру зайнятості

Фахівці Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ, для безпеки громадян, в період карантинних заходів продовжують надавати профінформаційні та профконсультаційні послуги в онлайн- форматі.

20 травня 2020 року в дистанційному комунікаційному режимі Міжгірською районною філією Закарпатського ОЦЗ проведено черговий  інформаційний вебінар  на тему «Реєстрація в службі зайнятості  в умовах карантину», під час якого  учасники мали змогу ознайомитись із вимогами Порядку № 792 реєстрації та перереєстрації  безробітних в умовах карантину, із правилами взаємодії  служби зайнятості  у напрямі сучасного доступу  до її послуг  із допомогою сучасних мереж, із  станом  регіонального ринку праці та умовами нарахування допомоги  по безробіттю у період карантину. Фахівцем відділу активної підтримки безробітних Оксаною Дубів було звернуто увагу на те, що в умовах карантину безробітні мають  більше часу на безкоштовну профорієнтацію за допомогою таких електронних сервісів, як Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри, Освітнього порталу та платформи «Моя професія – консультаційна мережа» в будь-який зручний для них час.

Фахівцем була надана інформація про реєстрацію в  Електронному кабінеті  шукача роботи та  про переваги в користуванні  ним, основні джерела  інформації  про вакансії, методи пошуку роботи  в дистанційному режимі та використання  можливих засобів комунікацій на період карантину.

На завершення заходу Оксана Михайлівна зауважила, що якщо буде продовжено карантин, то безробітні мають бути готовими до подальшої  роботи в онлайн  форматі. Теми  вебінарів  будуть попередньо проанонсовані.

Всім бажаємо здоров’я та вдалого пошуку роботи.

Відділ активної підтримки безробітних

Міжгірської районної філії

Закарпатського ОЦЗ


 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 59 гостей на сайті