Субота, 08 Серпень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Про проведення призову громадян України на строкову військову службу у травні-липні 2020 року

Н А К А З

Військового комісара

Міжгірського районного військового комісаріату

12.05.2020

смт. Міжгір’я

№ 27

Про проведення призову громадян України

на строкову військову службу у травні-липні

2020 року

1. Відповідно до статей 6, 27 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації", на виконання Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу" (зі змінами), Указу Президента України 16 січня 2020 року № 13/2020 „ Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році “ (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 року № 921, розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 05.02.2020 року № 65 “ Про проведення призовів України на строкову військову службу у 2020 році ” ( зі змінами), розпорядження голови Міжгірської РДА від 19.02.2020 року № 32 (зі змінами), проводиться призов громадян України на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Міжгірського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народились у період з 1993 року по 2002 рік, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, проживаючі в Міжгірському районі зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою смт. Міжгір’я вул. Шевченка 58, в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в Міжгірський районний військовий комісаріат до 29 травня 2020 року, маючи при собі документи які засвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Міжгірського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” (зі змінами) керівники підприємств, установ, організацій, навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття призовників на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являться за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно чинного законодавством.

ТВО військового комісара

Міжгірського районного військового комісаріату

майор А. СУБАЧЕВ

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 40 гостей на сайті