Субота, 08 Серпень 2020

Про проведення призову громадян України на строкову військову службу у травні-липні 2020 року

Н А К А З

Військового комісара

Міжгірського районного військового комісаріату

12.05.2020

смт. Міжгір’я

Про проведення призову громадян України

на строкову військову службу у травні-липні

2020 року

1. Відповідно до статей 6, 27 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації", на виконання Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу" (зі змінами), Указу Президента України 16 січня 2020 року № 13/2020 „ Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році “ (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 року № 921, розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 05.02.2020 року № 65 “ Про проведення призовів України на строкову військову службу у 2020 році ” ( зі змінами), розпорядження голови Міжгірської РДА від 19.02.2020 року № 32 (зі змінами), проводиться призов громадян України на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Міжгірського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народились у період з 1993 року по 2002 рік, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, проживаючі в Міжгірському районі зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою смт. Міжгір’я вул. Шевченка 58, в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в Міжгірський районний військовий комісаріат до 29 травня 2020 року, маючи при собі документи які засвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Міжгірського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” (зі змінами) керівники підприємств, установ, організацій, навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття призовників на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являться за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно чинного законодавством.

ТВО військового комісара

Міжгірського районного військового комісаріату