Середа, 05 Серпень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

ПрАТ "Закарпаттяобленерго" вкотре попереджає про небезпеку ураження електричним струмом!

Останнім часом сумна статистика ураження як дорослих, так і дітей електричним струмом поповнилась прикрими нещасними випадками зі смертельними наслідками.Загалом переважна більшість нещасних випадків

 

смертельного травмування сторонніх осіб на електрообладнанні енергетичних компаній пов'язана із самовільним проникненням у розподільчі пристрої трансформаторних підстанцій та доторканням до струмовідвідних частин електроустановок: хтось робить це з метою крадіжок електрообладнання, а хтось зі спробою зробити ефектне «селфі». А все - через недбалість людей і недостатність усвідомлення небезпеки  ураження електричним струмом. Електрична напруга невидима для зору та сприйняття людиною, а отже небезпека не усвідомлюється до моменту ураження.В нашій державі існують Правила охорони електричних мереж, якими крім іншого, визначено умови запобігання нещасним випадкам від впливу електричного струму. Правилами визначено охоронні зони електричних мереж, перебування в яких становить потенційну загрозу для життєдіяльності людини. Тобто, наближення на визначену відстань до енергетичних об'єктів, або проведення в цих зонах будь-яких робіт або заходів, небезпечно для життя. Для запобігання нещасним

 

випадкам дотримуйтесь таких правил:

• Не заходьте на територію і в приміщення

об'єктів електричних мереж.

Не відкривайте двері огороджень електроустановок і не проникайте за огорожі і бар'єри.

Не піднімайтесь на опори ліній електропередачі, обладнання трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів.

Не запускайте поряд з лініями електропередачі спортивні моделі літальних апаратів, повітряних зміїв, не кидайте на проводи будь-які сторонні предмети.

Подпись: •Не рибальте поблизу ліній електропередачі.

Не розпалюйте під лініями електропередачі вогнища, не складайте дрова, солому і інші легкозаймисті речі.

Не наближайтесь до обірваного проводу на відстань ближче ніж 8 метрів.

Не торкайтесь обірваних проводів.

Під час грози, якщо ви перебуваєте на вулиці, уникайте наближення до об'єктів електричних мереж.

Дотримуйтеся вимог попереджувальних знаків і плакатів, якими позначені місця небезпеки від ураження електричним струмом, заборони риболовлі в охоронних зонах повітряних ліній електропередач.

Не нехтуйте цими правилами! Прості речі рятують життя.

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» звертається до мешканців області: «Якщо Ви побачили як крадуть електрообладнання або ж сторонні особи заходять в приміщення підстанцій чи підіймаються на опори ліній електропередач, або провислі проводи ліній електропередачі, відкриті двері або люки електроустановок, повідомляйте ПрАТ «Закарпаттяобленерго» на гарячу лінію: 0-800-501-620 (безкоштовно для стаціонарних і мобільних телефонів) з будь-якого району області.

 

Бажаємо вам лише гарних подій у житті!

 

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 58 гостей на сайті