Субота, 08 Серпень 2020

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВЕБІНАР ДЛЯ ЗАРЕЄСТРОВАНИХ БЕЗРОБІТНИХ

13 травня 2020 року в Міжгірській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості в дистанційному режимі для зареєстрованих безробітних громадян проведено інформаційний вебінар.

Під час проведення даного заходу фахівець з профорієнтації ознайомила учасників з основами законодавства, що регламентує роботу служби зайнятості, основними послугами що надаються незайнятому населенню та сучасними підходами щодо їх отримання (в умовах карантину) за допомогою електронних сервісів.

Основна увага під час спілкування була приділена освітньому порталу державної служби зайнятості, Профорієнтаційній платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри та платформі «Моя професія: консультаційна мережа», завдяки яким служба зайнятості вирішує питання щодо сприяння вибору або зміні людиною сфери трудової діяльності (професії) відповідно до її професійних інтересів, нахилів, здібностей, рівня професійної підготовки та стану здоров’я відповідно до потреб ринку праці.

Участь у вебінарах є добровільною, безкоштовною та доступною для всіх зацікавлених.

Відділ активної підтримки безробітних

Міжгірської районної філії