Середа, 27 Травень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Інформація для суб`єктів господарювання стосовно питання анулювання та переоформлення документів дозвільного характеру.

Вiдповiдно до частини 7 статгi 4-1 Закону Украни «Про дозвiльну систему у сферi господарської дiяльнiсті» (далi –Закон) пiдставою для анулювання документа дозвiльного характеру є припинення юридичної особи (злиття, приєднання, подiл, перетворення або лiквiдацiя).
Рiшення про анулювання документу дозвiльного характеру надсилається суб’єкту господарюваная поштовим вiдправленням з описом вкладення не пiзніше п’яти робочих днiв з дня прийняття (винесення) рiшення, якщо інше не передбачено законом. Дiя документу дозвiльного харакгеру припиняється через десять робочих днiв з дня прийняття (винесення) рiшення про анулювання такого документа, якщо iнше не передбачено законом.
Згiдно з частиною 8 статтi 4-1 Закону пiдставами для переоформлення документа дозвiльного характеру є: зміна найменування суб’єкта господарювання – юридичної особи або прiзвища, iменi, по –батьковi фiзичної особи — пiдприємця; змiна мiсцезнаходження суб’єкта господарювання.
У разі виникнення підстав для переоформлення документу дозвільного характеру суб`єкт господарювання зобов`язаний протягом п`яти робочих днів з дня настання таких підстав подати дозвільному органу або державному адміністратору заяву про переоформлення документа дозвільного характеру разом з документом дозвільного характеру, що підлягає переоформленню, і відповідний документ, що підтверджує зазначені зміни (виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб- підприємців).
Не переоформлений в установлений строк документ дозвільного характеру є недійсним.

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 14 гостей на сайті