Четвер, 06 Серпень 2020

Відзначення Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 і 9 травня ми відзначаємо День пам’яті і примирення та 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.Цим самим – вшановуємо подвиг українського народу, його чи не найбільший внесок у перемогу антигітлерівської коаліції,

віддаємо данину пам’яті жертвам війни, депортацій, злочинів проти людяності.

Цим датам сьогодні було приурочене урочисте покладання квітів до пам’ятника воїну  Другої світової війни в смт.Міжгір’ї , в якому взяли участь представники районної організації ветеранів України, влади, громадськості.

Вже не перший рік у нашій державі ці пам’ятні урочистості проходять під  гаслом – «Ніколи знову!», адже мир і можливість вільної праці на вільній землі, мабуть, є найголовнішими для всіх народів.

Останнє оновлення (08 травня 2020)

Правова допомога