Середа, 12 Серпень 2020

ОЛЕКСІЙ ПЕТРОВ ВЧОРА ПОБУВАВ У МІЖГІРСЬКОМУ РАЙОНІ

Оглянув будівництво дороги Нижні Ворота- Воловець - Міжгір’я. 44 км - вартістю 410 млн грн.

У Міжгірській загальноосвітній школі №1 планують реконструювати спортзал коштом державного фонду регіонального розвитку. Незабаром тут має з’явитися сучасний спорткомплекс – із ареною, місцями для глядачів-вболівальників, новими роздягальнями.

Головна проблема району – це збір та утилізація сміття. Неподалік Міжгір’я, просто обабіч дороги, мешканці влаштували стихійне сміттєзвалище.

Щоб вирішити проблемне питання, області конче необхідно будівництво сміттєсортувального та переробного заводів. І певні напрацювання та пропозиції уже поступають від підприємців, зазначив Олексій Петров.

Насамкінець робочої поїздки, керівник області відвідав Національний заповідник у Синевирській Поляні. Чисте повітря, гірські озера, краса природи- вражають. Реабілітаційний центр для ведмедів - це один із прикладів позитивного ставлення людини до природи.
Район має великий туристичний потенціал і його потрібно розвивати, це дасть можливість створити нові робочі місця. Тож, після завершення карантину, тут чекають на гостей!

Останнє оновлення (08 травня 2020)

Правова допомога