Вівторок, 04 Серпень 2020

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

До відома платників податків, зборів! У зв’язку з запровадженням Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінанасів України

від 31.12.2013 року №1203 (далі — План рахунків),зареєстрованому Міністерством юстиції України від 25.01.2014 за № 161/24938, в системі Державної казначейської служби України відкрито рахунки для зарахування податків, зборів, інших платежів до державного та місцевих бюджетів. Вказані рахунки вступили в дію 01.01.2020 року.

Нові реквізити рахунків розміщено на веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Закарпатській області офіційного веб-порталу Державної казначейської служби України за адресою: www.treasury.gov.ua.

Правова допомога