Неділя, 05 Квітень 2020

Н А К А З військового комісара Мiжгiрського РВК 26.12.2019 № 86

Про приписку громадян 2003 року народження до призовних дільниць

1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» (зі змінами) з 21 січня по 31 березня 2020 року оголошується приписка громадян 2003 року народження до призовної дільниці Мiжгiрського районного військового комісаріату.

2. Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2003 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Мiжгiрського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

3. Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: смт. Мiжгiр’я, вулиця Шевченка, 58  у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за вказаною адресою до 10 лютого 2020 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

4. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» (зі змінами) керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки і забезпечити їх своєчасну явку до Мiжгiрського районного  військового комісаріату.

Військовий комісар Міжгірського РВК                                    В.Петрук

Правова допомога