Середа, 11 Грудень 2019

Уряд розпочав пілотний проект для створення цифрового ІD громадян України

Уряд запустив пілотний проект для створення цифрового ID громадян України — верифікацію користувачів електронних реєстрів.

Для цього протягом наступних шести місяців будуть перевірені стан технічної безпеки та захисту наявних реєстрів,

а також повнота та достовірність даних користувачів у вже наявних реєстрах, зокрема шляхом співставлення даних різних реєстрів між собою.

Цифрове ID громадянина також дозволить виявити та усунути дублювання даних про одну особу чи клонування унікального запису користувача.

«Ці верифіковані дані будуть використані для забезпечення подальшого Всеукраїнського перепису населення. Плюс це спростить у подальшому всі процедури призначення та виплати соціальних виплат», — сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.