Вівторок, 14 Липень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Міні-ярмарок вакансій – як одна з ефективних форм співпраці з роботодавцями

Однією з ефективних форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарків вакансій, так як безпосереднє спілкування роботодавців з пошукачами роботи у присутності фахівців відділу взаємодії з роботодавцями служби зайнятості, зокрема рекрутерів, дає більш дієвий результат.

 

 

Проведення таких заходів є дієвим способом надання допомоги у підборі підходящої роботи її шукачам та якісному підборі кваліфікованих кадрів роботодавцю. З метою пошуку достойних кандидатів на вакантні робочі місця в супермаркет «SPAR», який буде розміщено в новобудові «Панорама», що знаходиться в центрі селища Міжгір»я, у приміщенні Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ (керівник – Ігор Казибрід) 29 листопада 2019 року фахівцями відділу взаємодії з роботодавцями було проведено міні-ярмарок вакансій.

Про мету проведення вказаного заходу, якою є донесення до пошукачів роботи інформації про базу вакансій, ситуацію на ринку праці, можливості проходження навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, стажування безпосередньо на робочому місці, розповіла провідний фахівець ВВзР – рекрутер Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ –Наталія  Грамарчук. Представник мережі магазинів «SPAR» - Крупчак Аліна - особисто презентувала посади «продавця-касира», «продавця-консультанта», «обвалювальника м»яса», «комірника», «охоронника», а також надала вичерпну інформацію про перспективи працевлаштування на підприємстві, ознайомила з режимом роботи та умовами оплати праці. Окрім цього, з кожним пошукачем роботи, що відвідав цей захід та зацікавився пропозицією роботи в супермаркеті «SPAR», було проведено індивідуальну співбесіду, надано професійні відповіді на запитання, що задавали учасники заходу.

Всіх шукачів роботи, що бажають працевлаштуватися у новоствореному супермаркеті, запрошено відвідати підприємство та ознайомитися з умовами праці безпосередньо на виробництві.

Близько десяти шукачів роботи, які відвідали міні-ярмарок вакансій, дали згоду на подальше працевлаштування та проходження стажування безпосередньо на робочому місці.

Представники роботодавця щиро подякували фахівцям Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ за плідну співпрацю, яка полягає у якісному підборі кваліфікованих кадрів.

Провідний фахівець ВВзР – рекрутер Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ Наталія Грамарчук


Останнє оновлення (03 грудня 2019)

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 20 гостей на сайті