Середа, 11 Грудень 2019

У Міжгір’ї вшанували пам'ять жертв голодоморів

Законом України № 376-V «Про Голодомор 1932-1933 років в Україні», прийнятим 28.11.2006 року, визначено, що Голодомор, влаштований комуністичним тоталітарним режимом у минулому столітті, є геноцидом Українського народу,

а за Конвенцією ООН «Про запобігання злочину геноциду і покарання за нього» - злочином проти людяності…

Мітинг-реквієм, приурочений Дню пам’яті мільйонів жертв голодоморів, за участю представників органів влади, місцевого самоврядування, духовенства, молоді, громадськості відбувся в селищі Міжгір’ї.

Священнослужителями було проведено панахиду за нашими співвітчизниками, які померли від голоду в 1932 1933 та протягом 1921 – 1922 і 1946-1947 років.

Численні учасники мітингу вшанували пам'ять померлих голодною смертю українців хвилиною мовчання та запаленням свічок.

Цими днями в культосвітніх установах району, бібліотеках проходять виставки, уроки пам’яті, відкриті лекції, що висвітлюють тематику голодоморів, адже про ці трагічні події в історії потрібно завжди пам’ятати, щоб подібне горе ніколи не повторилося ні в Україні, ні в будь-якому іншому куточкові світу.

Останнє оновлення (25 листопада 2019)