Вівторок, 12 Листопад 2019

Традиційна благодійна акція „З добром у серці”

Цього року на Міжгірщині продовжено започатковану у 2017 році благодійну акцію „З добром у серці”, організовану сектором сім’ї та молоді райдержадміністрації (Т.Горова) за сприяння координатора волонтерського руху, представника громадської організації „Народна рада Мукачівщини” Катерини Легерди, а також людей доброї волі нашого краю.

Ця акція стала доброю традицію, оскільки основною її метою є надання різного роду допомоги дітям, молоді, особам з інвалідністю із числа соціально незахищеної категорії громадян, які опинилися у складних життєвих обставинах і дедалі частіше потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

На жаль, так складаються життєві обставини, що дедалі частіше різного роду допомоги потребують маленькі діти, котрі змушені боротися зі страшними недугами. На наше прохання волонтери Мукачівського району, представники вищезазначеної громадської організації взяли під опіку маленького хлопчика з Міжгірщини, котрий разом зі своєю мамою перебуває в онкологічному відділенні Закарпатської обласної дитячої лікарні. Для нього та інших дітей волонтери влаштовують маленькі свята з елементами казки, з подарунками та солодощами. Адже позитивні емоції потрібні як цим діткам, так і їхнім батькам. Звісно, що жителі нашого району також виявили милосердя до цієї сім’ї і зібрали кошти для того, щоб врятувати дитину.

Дуже хочеться сподіватися на швидке одужання таких дітей, щирі оченята яких говорять самі про себе – їм хочеться жити…

Крім того, цього року багатодітна сім’я із с.Колочава отримала гуманітарну допомогу (одяг, взуття, дитячі іграшки).

Щоразу переконуємося, що „світ не без добрих людей”. І підтвердженням цього є саме такого роду благодійні акції, котрі дають надію на завтрашній день.

З огляду на це, хочеться звісно подякувати всім, хто долучається до проведення таких акцій, адже зроблена благородна справа сьогодні дасть свій позитивний результат завтра. Тому якомога частіше варто всім нам намагатися робити добро для тих, хто втрачає надію на подальше стабільне життя, кого щодня не покидають думки про те, у що зодягнути дитину до школи чи садочка.

Звісно, що далеко не кожна сім’я попросить про допомогу. Але поки є такі благодійники, меценати, люди доброї волі та з милосердям в душі, котрі віддають себе благодійній діяльності, доти матимемо змогу допомагати саме тим, хто потребує цього першочергово.

Завідувач сектору сім’ї та молоді

райдержадміністрації Тетяна Горова