Вівторок, 12 Листопад 2019

Всесвітній конкурс для школярів-старшокласників „Diamond Challenge for High School Entrepreneurs”

Всесвітнього конкурсу для школярів- старшокласників „Diamond Challenge for High School Entrepreneurs”, заснованого в Університеті штату Делавер, США.

Мета Diamond Challenge – надати можливість молодим талантам розвивати свій підприємницький хист, сформувати комплексне розуміння фінансової діяльності та цінності грошових коштів, а також сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності.

Для реєстрації в українському етапі конкурсу запрошуються команди (2-4 особи) школярів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів або студентів профільних коледжів/ технікумів/ училищ віком до 18 років.

В рамках конкурсу команда може презентувати свій бізнес-проект та має шанс позмагатись за приз в 11 000 доларів США.

Конкурс відбуватиметься у два етапи:

1) Національний відбір в Україні з фінальними заходами у Києві у лютому 2020 року. Проекти розробляються та подаються учасниками за 2-ма напрямами: традиційний бізнес та соціальний бізнес.

2) Світовий фінал, що проходить в Університеті штату Делавер 16-17 квітня 2020 року в рамках Молодіжного підприємницького саміту.

Призи: перше місце – 11 000 доларів США, друге місце – 7000 доларів США, третє місце – 3 500 доларів США.

Дедлайн подачі проектів – 08 січня 2020 року.

Детальна інформація про умови участі:

Завідувач сектору сім’ї та молоді

райдержадміністрації Тетяна ГОРОВА