Понеділок, 06 Липень 2020

Шановні колеги, рятівники, працівники та ветерани служби цивільного захисту!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем рятівника! Визнання цього професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску відважних людей-професіоналів, людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

"Запобігти! Врятувати! Допомогти!” – ці три слова є девізом служби, який засвідчує гуманність цієї професії.

Дозвольте цього святкового дня висловити слова вдячності та поваги за мужність і звитягу, честь і гідність, силу духу та людяність, які без сумніву є синонімами благородної професії рятівника! А ваша щоденна праця для багатьох людей рівнозначна героїчному подвигу.

Переконаний, що ви й надалі віддано і сумлінно служитимете обраній справі та збагачуватимете її кращі традиції.

Тож нехай ваша відданість справі, готовність захищати багатства рідного краю, і насамперед – здоров'я та життя людей, ніколи не вичерпуються і надихають на нові досягнення у такій благородній, гуманній справі.

Бажаю всім вам міцного здоров'я, бадьорості духа, успіхів і удачі у всіх починаннях і якомога менше тривожних викликів. Нехай Божа Матір завжди буде вашою покровителькою і захисницею, вірною помічницею у професійній діяльності та оберегом на життєвому шляху!

З повагою,

Начальник Міжгірського РВ