Понеділок, 06 Липень 2020

Міжгірські рятувальники провели акцію, присвячену до відзначення Дня рятівника

Вчора, на площі біля Міжгірської районної державної адміністрації було гамірно і весело. До Дня рятувальника, який відзначають 17 вересня, пожежники влаштували громадську акцію для школярів “Запобігти, Врятувати, Допомогти”.

На акцію запросили дітей віком від 9 до 12 років. Дітлахам представили спеціальну техніку, пожежне обладнання, провели для малечі веселі конкурси. Присутні мали змогу ознайомитися з пожежно-технічним обладнанням та бойовим одягом, приміряти форму рятувальника, відчути себе в ролі пожежника. А ще рятувальники розповіли дітям головні правила пожежної безпеки.

«Подібні заходи проводяться не тільки з метою навчання дітей правилам безпеки, а й для залучення молоді до професії рятувальника. Саме в такому віці у дітей формуються характер, погляди на життя, почуття відповідальності», – зазначає начальник Міжгірського районного відділу Святослав Сміщук.

Крім знань, всі учасники заходу отримали солодощі та мали змогу привітати рятувальників з професійним святом.

Провідний фахівець Міжгірського РВ УДСНС

України у Закарпатській області

старший лейтенант служби цивільного захисту

Юрій Гангур