Понеділок, 06 Липень 2020

У Міжгірському районі загострилася обстановка з пожежами з початку поточного року

Шановні жителі нашого краю, незважаючи на проведені заходи, що вживалися працівниками Міжгірського районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Закарпатській області в населених пунктах району,

протягом восьми місяців 2019 року на території Міжгірського району спостерігається збільшення кількості пожеж в порівнянні з аналогічним періодом 2018 р.

З початку року на території Міжгірського району виникли 44 пожежі, Прямі матеріальні збитки від пожеж склали 1 млн. 692 тис. грн., побічні збитки склали 4 млн. 215 тис. 200 грн. З початку року внаслідок пожеж виявлено одного загиблого. За аналогічний період 2018 року не було зареєстровано загиблих або травмованих на пожежах. Як показує аналіз, найбільш частішими причинами виникнення пожеж та загорань є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електроприладів, пічного опалення, куріння в невстановленому місці, необережного поводження з вогнем.

Зростання пожеж сталося в таких населених пунктах: с. Міжгір'я - 15, с. Синевир - 5, Колочава - 5, с. Негровець - 1, с. Пилипець – 3, Вучкове – 3, Репинне – 2, Сойми – 1, Торунь – 1, Голятин – 1, Ізки – 3, Лозянське – 1, Синевирська Поляна – 2, Верхній Бистрий – 1. В результаті пожежі в житловому будинку в населеному пункті с. Синевир, виявлений загиблий співмешканця нашого краю. Винуватцями всіх цих бід в більшості випадків люди, які злочинно-зневажливо ставляться до вимог пожежної безпеки, виявляють недбалість у відношенні до вогню. Тільки висока культура поводження з вогнем, дотримання правил пожежної безпеки позбавить нас від бід і страждань, які приносять пожежі.

Дотримання правил пожежної безпеки під силу кожному! Зробіть все залежне від вас, щоб зберегти своє майно і життя від вогню.

Начальник Міжгірського РВ

Управління ДСНС України

у Закарпатській області

підполковник служби ЦЗ