Понеділок, 09 Грудень 2019

Урочисті заходи з відзначення 23-ї річниці Конституції України та 74-ї річниці входження Закарпаття до складу України

28 червня відзначаємо 23 роки з дня прийняття Конституції України, а 29 червня – чергову річницю входження Закарпаття до складу України. З цього приводу в приміщенні центральної районної бібліотеки відбулися святкові збори за участі керівників органів влади, представників установ, організацій району, громадськості, молоді.

Ведучі урочистостей Ганна Шекета та Мирослава Цар висвітлили значимість Конституції України як основного  оберега державності і демократії, гаранта незалежності та соборності, запропонували віддати данину шани і вдячності  всім, хто боровся за Україну в минулі роки і відстоює її свободу в наш час. Також було наголошено, що наше рідне багатонаціональне Закарпаття  було і залишається невід’ємною частиною єдиної України.

Присутніх приємно схвилювало майстерне декламування Мирославою  Цар  поезії ,, Я -  українка ”,  а також виконання  Іванною Мишанич  патріотичної  пісні ,,Україна ”.

Учасники зборів переглянули тематичне  відео  ,,З  історії   ухвалення  Конституції  України”,  в якому  було  висвітлено основні етапи підготовки та прийняття    Основного Закону   незалежної України.

Окремо на урочистому зібранні  було відзначено роль молоді у розбудові правової держави та її визначальний вплив на державотворчі процеси в майбутньому.

Присутні на святі мали можливість переглянути і тематичну виставку до Дня Конституції та 74-ї річниці входження Закарпаття до складу України, підготовлену працівниками районного відділу культури.

Останнє оновлення (27 червня 2019)