Понеділок, 16 Вересень 2019

У четвер на Закарпатті оголошено День жалоби за п’ятьма загиблими мешканцями Тячівщини

13 червня у Закарпатській області оголошено День жалоби через трагічну загибель п’ятьох мешканців с.Тарасівка Тячівського району.
Відповідне розпорядження підписав виконувач обов’язків голови облдержадміністрації Ярослав Галас.

Згідно з документом, на будинках державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установах, підприємствах та організаціях буде приспущено Державний прапор, крім того, установам та організаціям, незалежно від форми власності рекомендовано скасувати проведення розважально-концертних заходів.
Нагадаємо, що у вівторок (11.06) у лісовому масиві поблизу с.Тарасівка вантажівка з п’ятьма місцевими мешканцями, котрі виїхали в гори на заготівлю лісу, потрапила в селевий потік і була знесена в річку Терешул. У результаті всі п’ятеро чоловіків віком від 27 до 56 років загинули.