Неділя, 26 Травень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Урочистості до 145-ліття з дня народження Президента Карпатської України А.Волошина та 80-ї річниці проголошення Карпатської України відбулися в Келечині

Урочистості з нагоди відзначення 145-ї річниці із дня народження Президента Карпатської України Августина Волошина та 80-ї річниці проголошення Карпатської України за участі представників влади, громадськості, установ та організацій району,

учнівської молоді пройшли в с.Келечин.

Розпочався пам’ятний захід із виконання Гімну України та відомої пісні «Ой у лузі червона калина» камерним хором Міжгірської дитячої музичної школи.

Пам'ять карпатських січовиків та всіх борців за створення незалежної української держави було вшановано хвилиною мовчання.

Під звучання стрілецьких пісень відбулося покладання квітів до пам’ятника Герою України, уродженцю села Келечин, - Августину Волошину.

Змістовну патріотичну літературну композицію виконали для присутніх учні Келечинського навчально-виховного комплексу, а відомий наш верховинський виконавець Іван Штаєр представив свою авторську пісню «Карпатські соколи».

Також цього дня були покладені квіти в селі Сойми до символічного пам’ятного знака та меморіальної дошки поручнику Карпатської Січі Федору Тацинцю та іншим полеглим невідомим січовикам.


 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 33 гостей на сайті