Вівторок, 19 Лютий 2019

На Закарпатті започатковують традицію молитовних сніданків – перший відбудеться вже цієї п’ятниці (АНОНС)

У п’ятницю, 8 лютого, в атріумі Закарпатської ОДА відбудеться перший Молитовний сніданок, який об’єднає присутніх спільною молитвою за міжконфесійні мир та злагоду в краї.

У заході, ініційованому Міжконфесійною Духовною Радою Закарпаття, візьмуть участь представники різних релігійних конфесій та громад, керівництво області та районів, дипломати, очільники відомств області, представники бізнесових кіл.

Окрім того, область вперше долучиться до відродження традиції рукописного перепису Біблії, який організувало Українське Біблійне Товариство.

Початок заходу о 10:00.

Нагадаємо, що традиція Національних Молитовних сніданків була започаткована в Україні вісім років тому. Неполітичний захід щороку об’єднує представників духовенства, влади, бізнесу, дипломатії, неурядових організацій різного спрямування.

Останнє оновлення (07 лютого 2019)