Вівторок, 25 Червень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

З благою звісткою і вертепом завітали на Закарпаття юні колядники зі Словаччини

У третій день Різдва до Закарпатської облдержадміністрації завітали юні колядники зі Словаччини. Дітей з міста Вранов-над-Топльоу привіз до Закарпаття Почесний Консул України в Словаччині Станіслав Обіцький. Зустрів делегацію голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

Вітав земляків і Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Мірослав Мойжіта.

– Ми приїжджаємо на Закарпаття вже ввосьме. Це чудова традиція, – розповіла словацький педагог Юліана Микитова. – Наш колектив привіз не лише різдвяні пісні, але й обряди і вертеп. Діти люблять готуватися до Різдва, адже для них це особливе свято.

Для Різдва немає кордонів – біля новорічної ялинки в атріумі обласної адміністрації лунали словацькі колядки, а глядачі вертепного дійства із задоволенням підспівували юним бетлегемщикам. Діти підготували майже годинну програму зі співами і танцями, різдвяними віршами і театралізованими постановками.

– Дякуючи пану Станіславу Обіцькому, ми вже вкотре маємо на Закарпатті таку різдвяну традицію, – зазначив Геннадій Москаль. – Словацькі діточки приїжджають до Закарпаття, аби сповістити радісну новину – Христос народився! Тож славімо Його!

Керівник краю подякував гостям за коляду і вручив кожній дитині солодкий подарунок. Колоритний творчий доробок талановитих колядників також побачать в Ужгородській міській раді і у Спеціалізованій ЗОШ №4 із поглибленим вивченням словацької мови.

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 49 гостей на сайті