П'ятниця, 23 Серпень 2019

Традиційна благодійно-мистецька акція “Під оберегом Святого Миколая” для дітей пільгових категорій Міжгірщини

17 грудня 2018 року з нагоди Дня Святого Миколая відбулася традиційна святкова благодійно-мистецька акція для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування,  дітей з обмеженими можливостями, дітей учасників АТО, дітей, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також дітей із сімей, в т.ч. багатодітних, які проживають у скрутних матеріально-побутових умовах.

Акція організована сектором сім’ї та молоді райдержадміністрації за посильної підтримки голови районної ради Щура В.М. та голови райдержадміністрації Юрика В.В.

Вже 26-ий рік поспіль добра традиція щодо святкування в районі Дня Святого Миколая, започаткована ще Міжгірською районною дитячою бібліотекою під керівництвом Горової Є.І., стала незмінною та завжди бажаною для дітей, які найбільш потребують соціальної уваги та підтримки.

Учасники концертної програми приємно вразили, як дітей, так і дорослих, своїм артистизмом, відкритістю та щирістю, вітаючи зі святом Святого Миколая-Чудотворця. Зокрема, хочеться висловити вдячність викладачу Міжгірської ДМШ Вікторії Кут за мелодійний спів юних талантів з райцентру, керівнику танцювальних колективів із с.Голятин та смт. Міжгір’я  районного ЦПО Валентині Усик, а також керівникам танцювального колективу „Джентельмени” 5-го класу Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. Н.І.Лолин та А.С.Марчук.

Бурхливими оплесками глядачі зустріли акторів Закарпатського обласного академічного театру ляльок „Бавка” з м.Ужгорода, які виступили з цікавою тематичною виставою для діток (головний режисер – Наталія Орешникова). Казкові герої зуміли завдяки своїй майстерності та інтерактивним іграм додати піднесеного настрою всім без винятку присутнім у залі глядачам.

Після цього ведуча свята Галина Рекіта запросила на сцену головних організаторів благодійної акції – голову районної ради Василя Щура, голову райдержадміністрації Василя Юрика, завідувача сектору сім’ї та молоді РДА Тетяну Горову, які привітали дітей зі світлим святом зимової казки, побажали малечі, щоб у чарівну ніч, 19 грудня, нікого оминув і не забув Святий Миколай-Чудотворець, щедро обдарував їх здоров’ям, злагодою, достатком, радістю, щастям та іншими гараздами, подарував віру у виконання найзаповітніших бажань!

Наприкінці свята керівники району разом із театралізованими героями вручили новорічні подарунки юним глядачам за підтримки народного депутата України М.Ланя.

Звичайно, хочеться побажати всім, щоб Святий Миколай здійснив найбажаніші мрії кожного, примножив добро людських душ, зміцнив віру, надію та любов у серцях кожного з нас, додав сили вірити у найпрекраснішу казку та диво, яке під силу тільки Святому. І нехай нашій Україні Святий Чудотворець поверне довгоочікувані мир, спокій та краще майбутнє.

Останнє оновлення (19 грудня 2018)