Вівторок, 12 Листопад 2019

Президент: Гальмування реформ бюрократами є неприпустимим

Президент України Віктор Янукович наголошує на неприпустимості гальмування реформ, які реалізуються в державі, з боку окремих чиновників. Про це Глава держави сказав під час наради з адміністративно-господарським активом Миколаївської області.

За словами Президента, не всі закони, ухвалені в рамках реалізації реформ, втілюються в життя. І в цьому є провина чиновників. «Я добре розумію, що армія чиновників, яка «сиділа» на дозвільній системі, почала втрачати заробіток», - сказав Віктор Янукович, коментуючи виконання законів, спрямованих на спрощення дозвільної системи.

Глава держави наголосив, що в Україні існує велика кількість чиновників, які живуть за рахунок бюрократичних процедур. «Наше завдання - змінити ситуацію кардинальним чином», - сказав Президент, додавши, що часто такі благі наміри «тонуть у болоті бюрократизму».

Останнє оновлення (09 серпня 2013)