Вівторок, 25 Вересень 2018

Ніхто крім нас!

01 лютого 2018 року за сприяння Міжгірського районного військового комісаріату відбулася зустріч випускників Міжгірського медичного коледжу та Міжгірського професійного ліцею з представником 80 окремої десантно-штурмової бригади.

В ході зустрічі молодь проінформовано про порядок та умови вступу до вищих військових навчальних закладів та докладно роз’яснено переваги проходження військової служби за контрактом у десантно - штурмових військах Збройних Сил України.

Представник військової частини, яка дислокується у місті Львів,  старший лейтенант Гадевич Ю.Я. (до речі - наш земляк) у військовій частині займає посаду заступника командира з повітряно-десантної підготовки одного з підрозділів). Він  розповів присутнім про бойовий шлях бригади та цікаві епізоди проходження військової служби.

Десантно – штурмові війська здатні діяти як повітряний десант і призначені для виконання завдань, які неможливо виконати іншими силами та засобами. Тому служба у десантно-штурмових військах є надзвичайно почесною, цікавою та має ряд значних переваг (підвищене фінансове забезпечення, зарахування стажу з розрахунку 1 рік за півтора, чисельні надбавки до грошового забезпечення за особливі умови служби, виконання стрибків з парашутом, тощо).

Усіх бажаючих проходити військову службу за контрактом запрошуємо до Міжгірського районного військового комісаріату за адресою: смт. Міжгір’я, вул. Шевченка, 58, або звертайтесь за телефонами: 21554, 0689287065.

Останнє оновлення (05 лютого 2018)