Вівторок, 04 Серпень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Нарада із розробниками документації із землеустрою

На виконання окремого доручення в.о.голови Держгеокадастру О.М.Цвяха начальником відділу у Міжгірському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Шовак О.В. та спеціалістами відділу 11.07.2017  проведено нараду із суб’єктами господарювання, що здійснюють землевпорядні та землеоціночні роботи на території  Міжгірського району щодо виявлення помилок, допущених у відомостях Державного земельного кадастру внаслідок помилки у документації із землеустрою, на підставі якої були внесені такі відомості.

Також власникам (користувачам) земельних ділянок і розробникам відповідної документації відділом були направлені листи з повідомленням про виявлення помилок у координатах поворотних точок меж.

Присутніх ознайомлено із змінами до земельного законодавства та  Постановою Кабінету Міністрів України  № 413 від 07.06.2017 про «Деякі питання удосконалення управління в  сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними»

Останнє оновлення (13 липня 2017)

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 175 гостей на сайті