Субота, 25 Травень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Соціальні допомоги за січень виплачені в повному обсязі

У січні на виплату усіх видів соціальної допомоги було виділено 3 млрд. 16 млн. грн. Про це після завершення селекторної наради повідомила Міністр соціальної політики Наталія Королевська.

„У січні цього року виплати усіх видів соціальної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та іншим були здійснені у повному обсязі, і люди отримали кошти не пізніше 29 січня. Загальний обсяг таких виплат склав 3 млрд. 16 млн. грн. Це задовольнило потреби в усіхобластях”, - сказала вона.

Детальніше...

 

Президент України призначив двох міністрів

Президент України Віктор Янукович 5 лютого 2013 року призначив двох міністрів.

Зокрема, Указом  Президента України 65/2013 Міністром культури України призначено НовохатькаЛеоніда Михайловича, а Указом  Президента України № 70/2013 призначено Короленка Михайла Костянтиновича Міністром промислової політики України.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ


 

Інформація про діяльність дозвільного центру Міжгірської РДА за 2012 рік

Протягом  2012 року в дозвільний центр райдержадміністрації  звернулося 659 суб’єктів господарської діяльності для  отримання документів дозвільного характеру,  та  внесення  їх до єдиної системи РДДХ (реєстр документів дозвільного характеру), (за відповідний період 2011 року звернулося  - 195 суб’єктів господарювання).

Видано –    652 дозвільних документів.

Відмовлено - 7 заявникам.

Детальніше...

 

Сплата єдиного податку здійснюється за місцем податкової адреси.

Звертаємо увагу, що спрощенці І та ІІ груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

Останнє оновлення (05 лютого 2013)

Детальніше...

 

Виїзд за кордон на постійне місце проживання не звільняє від подання декларації

Громадяни України, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов'язані подати до органу державної податкової служби за місцем своєї реєстрації декларацію про майновий стан і доходи. Це необхідно зробити не пізніше ніж за 60 календарних днів до виїзду.

Перевірка органом ДПС здійснюється протягом 30 календарних днів після надходження такої декларації. У разі відсутності податкових зобов’язань платнику податку видається відповідна довідка.

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 29 гостей на сайті