Вівторок, 23 Липень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

У ВИДІЛЕННІ САНАТОРНИХ ПУТІВОК АФГАНЦЯМ сприятиме Олександр Ледида

У вівторок, 26 лютого, голова обласної адміністрації Олександр Ледида зустрівся з керівником Закарпатської територіальної організації української спілки ветеранів війни в Афганістані Артуром Шейдіком та головою обласної спілки ветеранів війн Михайлом Куцкіром.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено голову Міжгірської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану

Відповідно до Указу Президента України  Віктора Федоровича Януковича від 15 лютого 2013 року № 77 «Про відзначення державними нагородами», оприлюдненому на офіційному інтернет-представництві Глави держави,  за значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав,  нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

ОПЛАТУ ЗА НАВЧАННЯ ЗДІЙСНЕНО БАБУСЕЮ

ЧИ МАЄ ПРАВО НА ПОДАТКОВУ ЗНИЖКУ ЗА НАВЧАННЯ БАБУСЯ СТУДЕНТА, ЯКА ОПЛАЧУВАЛА ЙОГО НАВЧАННЯ У ВУЗІ?

Платник податку має право включити до податкової знижки суму коштів, сплачених на користь закладів освіти для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї  першого ступеня споріднення, який не одержує заробітної плати ( пп.166.3.3 п.166.3 ст.166 Податкового кодексу).

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Відбулася науково-технічна рада НПП “Синевир”

 

У НПП “Синевир” відбулася науково-технічна рада під головуванням директора установи Миколи Дербака. За участі її членів, провідних науковців, голів сільських рад регіону було розглянуто ряд питань, зокрема, щодо розширення території НПП “Синевир” та стан винесення меж у натурі, про дослідження природних лісів на виявлення пралісів, а також про роботу реабілітаційного центру бурих ведмедів.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

СПІЛЬНА РОБОТА ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

З метою привернення уваги різних верств суспільства, органів державної влади та місцевого самоврядування до необхідності побудови в нашій державі соціально справедливого суспільства, Указом Президента від 04.11.2011 року в Україні 20 лютого проголошено Днем соціальної справедливості.

 

До відзначення цієї події активно долучилася і служба зайнятості. Упродовж лютого в Міжгірському районному центрі зайнятості обговорювали питання соціальної справедливості, що є близькими і достатньо наболілими майже для кожного жителя краю, як на семінарах з роботодавцями, так і в ході масових заходів з безробітними.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 5 гостей на сайті